Scroll button (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Top
vi: Đầu

en: Bottom
vi: Cuối

en: Position
vi: Vị trí

en: CSS classes
vi: Lớp CSS

en: Static
vi: Tĩnh

en: Duration
vi: Thời lượng

en: slow
vi: chậm

en: fast
vi: nhanh

en: Float
vi: Số thực

en: Others
vi: Khác

en: Speed
vi: Tốc độ

en: pixels
vi: điểm ảnh
