Scroll button (7.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Top
be: Верх

en: Bottom
be: Знізу

en: Duration
be: Працягласць

en: Float
be: Лічба з плаваючай коскай

en: pixels
be: пікселі
