Scroll button (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Top
ca: Part superior

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Position
ca: Posició

en: CSS classes
ca: Classes CSS

en: Static
ca: Estàtic

en: Duration
ca: Durada

en: slow
ca: lent

en: fast
ca: ràpid

en: Float
ca: Coma flotant

en: Distance
ca: Distància

en: Others
ca: Altres

en: pixels
ca: píxels
