Scroll button (7.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Top
de: Oben

en: Bottom
de: Unten

en: CSS classes
de: CSS-Klassen

en: Static
de: Statisch

en: Duration
de: Dauer

en: slow
de: langsam

en: fast
de: schnell

en: Float
de: Fließkommazahl

en: Distance
de: Entfernung

en: Others
de: Andere

en: milliseconds
de: Millisekunden

en: Speed
de: Geschwindigkeit

en: pixels
de: Pixel

en: Always show
de: Immer zeigen
