Scroll button (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Top
el: Κορυφή

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Position
el: Θέση

en: CSS classes
el: Κλάσεις CSS

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Float
el: Αριθμός κινητής υποδιαστολής
