Scroll button (7.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Top
id: Atas

en: Bottom
id: Dasar

en: Position
id: Posisi

en: Static
id: Statik

en: Duration
id: Durasi

en: Float
id: Pecahan

en: pixels
id: piksel
