Scroll button (7.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Top
it: In cima

en: Bottom
it: In fondo

en: Position
it: Posizione

en: CSS classes
it: classi CSS

en: Duration
it: Durata

en: Float
it: Virgola mobile

en: Distance
it: Distanza

en: milliseconds
it: millisecondi

en: Speed
it: Velocità

en: pixels
it: pixel
