Scroll button (7.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Top
ja: トップ

en: Bottom
ja: ボトム

en: Position
ja: ポジション

en: CSS classes
ja: CSSクラス

en: Duration
ja: 期間

en: slow
ja: 遅い

en: fast
ja: 早い

en: Float
ja: 浮動小数点数値

en: Distance
ja: 距離

en: Others
ja: その他

en: Speed
ja: スピード

en: pixels
ja: ピクセル
