Scroll button (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Top
sv: Överst

en: Bottom
sv: Längst ned

en: CSS classes
sv: Stilmallsklasser

en: Static
sv: Statisk

en: Duration
sv: Varaktighet

en: slow
sv: långsam

en: fast
sv: snabb

en: Float
sv: Flyttal

en: Distance
sv: Distans

en: milliseconds
sv: millisekunder

en: Speed
sv: Hastighet

en: pixels
sv: pixlar
