Scroll button (7.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Duration
th: เวลาสอบ

en: Float
th: เลขทศนิยม

en: Others
th: อื่นๆ

en: pixels
th: พิกเซล
