Scroll button (7.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Top
tr: En üst

en: Bottom
tr: Alt

en: Position
tr: Konum

en: CSS classes
tr: CSS sınıfları

en: Duration
tr: Süre

en: Float
tr: Kesirli

en: Distance
tr: Uzaklık

en: pixels
tr: piksel
