Scroll button (7.x-1.0-beta3) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Top
ar: الأعلى

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Position
ar: الوضع

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Float
ar: عدد حقيقي

en: pixels
ar: بكسلات
