Scroll button (7.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Bottom
az: Aşağı

en: Position
az: Vəzifə

en: Duration
az: Müddət

en: Float
az: Kəsr ədəd

en: pixels
az: piksellər
