Scroll button (7.x-1.0-beta3) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Top
es: Superior

en: Bottom
es: Inferior

en: Position
es: Posición

en: CSS classes
es: Clases CSS

en: Static
es: Estático

en: Duration
es: Duración

en: slow
es: despacio

en: fast
es: rápido

en: Distance
es: Distancia

en: milliseconds
es: milisegundos

en: Speed
es: Velocidad

en: pixels
es: píxeles
