Scroll button (7.x-1.0-beta3) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Top
fr: Haut

en: Bottom
fr: Bas

en: CSS classes
fr: Classes CSS

en: Static
fr: Statique

en: Duration
fr: Durée

en: slow
fr: lent

en: fast
fr: rapide

en: Float
fr: Réel (Float)

en: Others
fr: Autres

en: milliseconds
fr: millisecondes

en: Speed
fr: Vitesse

en: Always show
fr: Toujours afficher
