Scroll button (7.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Top
gl: Superior

en: Bottom
gl: Botón

en: Position
gl: Posición

en: CSS classes
gl: Clases CSS

en: Duration
gl: Duración

en: Float
gl: Coma flotante

en: Speed
gl: Velocidade

en: pixels
gl: píxeles
