Scroll button (7.x-1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Top
hu: Teteje

en: Bottom
hu: Alja

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: CSS classes
hu: CSS osztályok

en: Static
hu: Állandó

en: Duration
hu: Időtartam

en: slow
hu: lassú

en: fast
hu: gyors

en: Float
hu: Lebegőpontos

en: Distance
hu: Távolság

en: Others
hu: Továbbiak

en: milliseconds
hu: ezredmásodperc

en: Speed
hu: Sebesség

en: pixels
hu: képpont
