Scroll button (7.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Top
lt: Viršus

en: Bottom
lt: Apačia

en: Position
lt: Pozicija

en: CSS classes
lt: CSS kalsės

en: Duration
lt: Laikas

en: Float
lt: Kintantis

en: pixels
lt: pikseliai
