Scroll button (7.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Top
pl: Góra strony

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Position
pl: Pozycja

en: CSS classes
pl: Klasy CSS

en: Static
pl: Statycznie

en: Duration
pl: Czas trwania

en: slow
pl: powoli

en: fast
pl: szybko

en: Float
pl: Liczba zmiennoprzecinkowa

en: Distance
pl: Odległość

en: milliseconds
pl: milisekundy

en: Speed
pl: Prędkość

en: pixels
pl: piksele
