Scroll button (7.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Top
pt: Superior

en: Bottom
pt: Inferior

en: Position
pt: Posição

en: CSS classes
pt: Classes CSS

en: Duration
pt: Duração

en: slow
pt: lento

en: fast
pt: rápido

en: Float
pt: Ponto flutuante

en: Distance
pt: Distância

en: Others
pt: Outros

en: milliseconds
pt: milissegundos

en: Speed
pt: Velocidade
