Scroll button (7.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Top
ru: Вверху

en: Bottom
ru: Снизу

en: Position
ru: Позиция

en: CSS classes
ru: CSS классы

en: Static
ru: Статическая

en: Duration
ru: Продолжительность

en: slow
ru: медленно

en: fast
ru: быстро

en: Float
ru: Число с плавающей точкой

en: Distance
ru: Расстояние

en: Others
ru: Другие

en: Speed
ru: Скорость

en: pixels
ru: пикселей

en: Always show
ru: Всегда отображать
