Scroll button (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Top
bo: འགོ

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Position
bo: གནས་ས

en: CSS classes
bo: CSS སྒྲིག་དཔེ

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Float
bo: སིལ་གྲངས་ཐུང་བ

en: Speed
bo: མགྱོགས་ཚད

en: pixels
bo: བརྙན་རྒྱུ
