Scroll button (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Position
fi: Sijoitus

en: CSS classes
fi: CSS-luokat

en: Duration
fi: Kesto

en: Float
fi: Liukuluku

en: Speed
fi: Nopeus

en: pixels
fi: pikseliä
