Scroll button (7.x-1.0-beta3) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Top
he: עליון

en: Bottom
he: למטה

en: Position
he: מיקום

en: Duration
he: משך

en: Float
he: צף

en: pixels
he: פיקסלים
