Scroll button (7.x-1.0-beta3) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Top
hi: ऊपर

en: Bottom
hi: तल

en: Position
hi: स्थान

en: Duration
hi: अवधि

en: Float
hi: फ्लोट

en: pixels
hi: पिक्सेल
