Scroll button (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Bottom
hr: Dno

en: Position
hr: Pozicija

en: Duration
hr: Trajanje

en: Float
hr: Realni broj

en: pixels
hr: piksela
