Scroll button (7.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Top
nl: Bovenaan

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Position
nl: Positie

en: CSS classes
nl: CSS-klassen

en: Static
nl: Statisch

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: slow
nl: langzaam

en: fast
nl: snel

en: Float
nl: Zwevendekommagetal

en: Distance
nl: Afstand

en: Others
nl: Anderen

en: milliseconds
nl: milliseconden

en: Speed
nl: Snelheid
