Scroll button (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Top
pt: Topo

en: Bottom
pt: Baixo

en: Position
pt: Posição

en: Duration
pt: Duração

en: Float
pt: Vírgula flutuante

en: pixels
pt: píxeis
