Scroll button (7.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Top
ta: மேல்

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Position
ta: இடம்

en: Duration
ta: கால இடைவெளி

en: pixels
ta: படவரைபுள்ளி
