Scroll Depth Analytics (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Not Installed
pl: Nie zainstalowano

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Add tracking to specific pages
pl: Dodanie śledzenia dla określonych stron

en: Elements
pl: Elementy

en: Scroll
pl: Przewijanie

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pl: W kolejnych liniach należy wskazać ścieżki do stron, których ma dotyczyć wybrane zawężenie wyświetlania. Znak '*' zastępuje dowolną ilość innych znaków. Przykładowo %blog oznacza stronę pod adresem blog a %blog-wildcard oznacza wszystkie strony z blogami użytkowników. %front oznacza stronę główną.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
pl: Strony, na których poniższy kod PHP zwraca TRUE (opcja dla ekspertów)

en: Pages or PHP code
pl: Strony lub kod PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
pl: Jeśli wybrano opcję PHP należy wprowadzić kod między znacznikami %php. Wprowadzenie błędnego kodu może spowodować awarię witryny.

en: Every page except the listed pages
pl: Każda strona, z wyjątkiem wymienionych stron

en: The listed pages only
pl: Tylko wymienione strony
