Scroll Depth Analytics (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Installed
fi: Asennettu

en: Add tracking to specific pages
fi: Lisää jäljitys valituille sivuille

en: Elements
fi: Elementit

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fi: Määrittele sivut käyttäen niiden polkuja. Syötä yksi riviä kohti. Merkki '*' toimii villinä korttina. Esimerkkeinä %blog blogeille tai %blog-villikortti jokaiselle henkilökohtaiselle blogille. %front on etusivu.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
fi: Sivut joilla tämä PHP koodi palauttaa <code>TRUE</code> (vain asiantuntijoille)

en: Pages or PHP code
fi: Sivuja tai PHP koodia

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
fi: Jos valittuna on PHP, syötä %php välissä oleva PHP koodi. Huomaa että virheellisen PHP koodin ajaminen saattaa rikkoa Drupal sivustosi.

en: Every page except the listed pages
fi: Kaikki paitsi listatut sivut

en: The listed pages only
fi: Vain listatut sivut
