Scroll Depth Analytics (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Installed
he: מותקן

en: Add tracking to specific pages
he: הוסף מעקב על עמודים ספציפיים

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: ציינו עמודים תוך שימוש בנתיבים שלהם. הכניסו נתיב אחד בכל שורה. התו '*' הוא תו חופשי (wildcard). דוגמא לנתיבים הם למשל %blog  לעמוד הבלוג ו %blog-wildcard עבור בלוג אישי כלשהו. %front  הוא עבור הדף הראשי.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
he: בעמודים שעבורם קוד הPHP מחזיר <code>TRUE</code> (רק למתקדמים).

en: Pages or PHP code
he: עמודים או קוד PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
he: אם סומנה האפשרות ה PHP, יש להכניס קוד בין %php. שימו לב שהרצת שקוד PHP שגוי יכולה "לשבור" את האתר.
