scroll to top (7.x-2.0-beta3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Other
vi: Khác

en: Position
vi: Vị trí

en: left
vi: trái

en: right
vi: phải

en: Display label
vi: Hiện nhãn hàng
