scroll to top (7.x-2.0-beta4) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Back to Top
id: Kembali ke atas

en: Other
id: Lainnya

en: Position
id: Posisi

en: left
id: kiri

en: right
id: kanan

en: Display label
id: Label tampilan
