scroll to top (7.x-2.0-beta5) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Label
ar: التسمية

en: Preview
ar: معاينة

en: Other
ar: آخر

en: Position
ar: الوضع

en: Display label
ar: عرض اللافتة
