scroll to top (7.x-2.0-beta5) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Label
es: Etiqueta

en: Preview
es: Vista previa

en: Back to top
es: Volver arriba

en: Other
es: Otro(s)

en: Position
es: Posición

en: left
es: izquierda

en: right
es: derecha

en: Display label
es: Etiqueta a mostrar
