scroll to top (7.x-2.0-beta5) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Label
fa: برچسب

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Back to top
fa: بازگشت به بالا

en: Other
fa: ساير

en: Position
fa: موقعیت

en: left
fa: چپ

en: right
fa: راست

en: Display label
fa: عنوان نمایشی
