scroll to top (7.x-2.0-beta5) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Label
fi: Tunnus

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Other
fi: Muu

en: Position
fi: Sijoitus

en: Display label
fi: Näytä etiketti
