scroll to top (7.x-2.0-beta5) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Label
hu: Címke

en: Preview
hu: Előnézet

en: Other
hu: Egyéb

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: left
hu: bal

en: right
hu: jobb

en: Display label
hu: Címke megjelenítése
