scroll to top (7.x-2.0-beta5) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Label
pt: Rótulo

en: Preview
pt: Pré-visualizar

en: Back to top
pt: Voltar ao topo

en: Other
pt: Outros

en: Position
pt: Posição

en: left
pt: esquerda

en: right
pt: direita

en: Display label
pt: Rótulo de exibição

en: Scroll to top module.
pt: Módulo Scroll to top.

en: Administer scroll to top
pt: Administrar voltar ao topo
