scroll to top (7.x-2.0-beta5) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Label
uk: Мітка

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Back to top
uk: Нагору

en: Other
uk: Інше

en: Position
uk: Позиція

en: left
uk: зліва

en: right
uk: справа

en: Display label
uk: Мітка для показу

en: middle
uk: середина

en: Scroll to top
uk: Прокручування нагору

en: Scroll to top module.
uk: Модуль Прокручування нагору.

en: Sroll to top button position
uk: Розташування кнопки "Нагору"

en: Button background color on mouse over default #777777
uk: Колір тла при наведенні курсору миші за замовчуванням #777777

en: Button background color on mouse over default #CCCCCC
uk: Колір тла кнопки без наведення курсору миші за замовчуванням #CCCCCC

en: Display "BACK TO TOP" text under the button
uk: Показувати під кнопкою текст "НАГОРУ"

en: Scroll To Top settings
uk: Налаштування прокручування нагору

en: Enable on administration theme.
uk: Увімкнути на адміністративних темах

en: Enable scroll to top button on administartion theme.
uk: Увімкнути прокручування нагору на адміністративних темах

en: Administer scroll to top
uk: Адміністрування прокручування нагору

en: Perform administration tasks for scroll to top.
uk: Виконання адміністративних завдань для прокручування нагору.

en: label displayed in scroll to top link, default "Back to top".
uk: Текст, показуваний в посиланні кнопки прокрутки нагору, за  замовчуванням "Нагору".

en: Background color on mouse over.
uk: Колір тла при наведенні курсору миші.

en: Background color on mouse out.
uk: Колір тла без наведення курсору миші.

en: Change a setting value to see a preview. "Position" and "enable on admin theme" not included.
uk: Змініть значення параметра для відображення перегляду. За винятком параметрів "Позиція" і "Увімкнути в адміністративній темі".
