scroll to top (7.x-2.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Label
cs: Popisek

en: Preview
cs: Náhled

en: Back to top
cs: Zpět nahoru

en: Other
cs: Jiné

en: Position
cs: Pozice

en: Display label
cs: Zobrazit popisek
