scroll to top (7.x-2.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Label
ja: ラベル

en: Preview
ja: プレビュー

en: Other
ja: その他

en: Position
ja: ポジション

en: Display label
ja: ディスプレイラベル
