scroll to top (7.x-2.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: left
kn: ಎಡಭಾಗ

en: right
kn: ಬಲಭಾಗ
