scroll to top (7.x-2.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Label
pl: Etykieta

en: Preview
pl: Podgląd

en: Back to top
pl: Do góry

en: Other
pl: Inne

en: Position
pl: Pozycja

en: left
pl: lewo

en: right
pl: prawo

en: Display label
pl: Wyświetl etykietę
