scroll to top (7.x-2.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Label
pt: Etiqueta

en: Preview
pt: Pré-visualização

en: Other
pt: Outro

en: Position
pt: Posição

en: Display label
pt: Exibir etiqueta
