scroll to top (7.x-2.2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Label
be: Подпіс

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Other
be: Іншыя

en: left
be: злева

en: right
be: справа

en: Display label
be: Метка для адлюстравання
