scroll to top (7.x-2.2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Label
da: Etiket

en: Preview
da: Gennemse

en: Back to top
da: Tilbage til toppen

en: Other
da: Anden

en: Position
da: Placering

en: left
da: venstre

en: right
da: højre

en: Display label
da: Vis etiket
