scroll to top (7.x-2.2) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Label
de: Beschriftung

en: Preview
de: Vorschau

en: Back to top
de: Zurück nach oben

en: Other
de: Weitere

en: left
de: links

en: right
de: rechts

en: Display label
de: Beschriftung anzeigen

en: middle
de: Mitte

en: Scroll to top
de: Zurück nach oben scrollen
