scroll to top (7.x-2.2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: Back to top
gl: Voltar arriba

en: Other
gl: Outro

en: Position
gl: Posición
